KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5542464

nr 554 2464

Akvarell

signerad, Per Ã…hlin, Illustration, 32x22

Utrop:

100 kr

Såld:

500 kr

måndag 24 november 2008
kl 17:51:17